Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Biuro Podrózy Olimp - narty w alpach - NartywAlpach.pl - Dolomity.net.pl - snowboard, narciarstwo, narty w Alpach, Dolomitach.
Rezerwacja on line

Aby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze stworzyliśmy możliwość rezerwacji miejsc poprzez internet w ten sposób możecie Państwo zarezerwować dowolną imprezę nie wychodząc z domu.

Rezerwacja internetowa !
Rezerwacja przez internet jest bardzo prosta ! Specjalny program krok po kroku pokaże Państwu jak zarezerwować wyjazd.

Aby dokonać rezerwacji wystarczy otworzyć stronę a opisem danego wyjazdu, w tabeli z cenami odnaleźć odpowiedni termin i sposób dojazdu i kliknąć przy nim w przycisk <zarezerwuj>

W tabeli znajdą Państwo cenę za osobę dorosłą, najeżdżając wskaźnikiem na cenę mogą Państwo sprawdzić ceny w danym terminie za poszczególne osoby, mogą się tu pojawić oznaczenia:
AD- osoba dorosła na dostawce
CHD (np. 2-12) - dziecko na dostawce w wieku 2-12 lat
INF (dziecko do 2 lub 3 lat na wspólnym łóżku z rodzicami)
SNGL - pokój jednoosobowy
HDBL - to opcja dla tych którzy jadą sami a nie chcą ponosić wyższych kosztów w związku z pokojem jednoosobowym - oznacza rezerwację miejsca w pokoju 2 osobowym czyli dokwaterowanie do innej osoby.
WKT - może pojawić się przy cennikach niektórych apartamentów - to opłata za wakat - niewykorzystane miejsce w apartamencie.

Po kliknięciu w przycisk zarezerwuj pojawi się się formularz rezerwacji zawierający jeszcze raz opis wyjazdu a pod nim informacje o wyjeździe:
Datę rozpoczęcia wyjazdu
Długość pobytu
Allotment z oznaczeniami "on-line" - co oznacza iż miejsca są dostępne w chwili rezerwacji oraz "on-request" - co oznacza iż biuro w ciagu jednego dnia roboczego sprawdzi czy ilość zamówionych miejsc jest dostępna. Cenę podstawową (za osobę w pokoju 2 osobowym)
Rodzaj wybranego dojazdu (dojazd własny, samolot lub autokar - uwaga przy dojeździe autokarem pojawi się jako miejsce wyjazdu Kraków, podczas rezerwacji można oczywiście zmienić miasto wyjazdu i powrotu)

Poniżej pojawi się pole wyboru w którym mogą Państwo wybrać odpowiedni pokój (np. 2 osobowy + dziecko na dostawce) oraz cena podstawowa za cały pokój.
Przy wyborze pokoju mogą się pojawić oznaczenia:
INF ( dziecko do 2 lub 3 lat) - oznacza małe dziecko na łóżku z rodzicami
SNGL - oznacza pokój jednoosobowy
HDBL -dokwaterowanie do innej osoby

Po wyborze odpowiedniego pokoju należy kliknąć w przycisk Rezerwacja - pojawi się formularz w którym prosimy wprowadzić Państwa dane:
Dane osoby rezerwującej - to dane osoby która zawiera umowę, tu prosimy wpisać adres korespondencyjny oraz telefon i email)
Dane poszczególnych uczestników - tu wpisać prosimy dane wszystkich osób w pokoju podając ich imiona i nazwiska, adresy zameldowania i daty urodzenia
Przy każdej z osób oddzielnie można także zarezerwować dodatkowe ubezpieczenia, a także wybrać odpowiednie zniżki dodatkowe.

 Poniżej znajduje się pole do wpisania uwag specjalnych

 Jeśli wszystko zostało wypełnione wystarczy kliknąć w przycisk <Rezerwuj>
Automatycznie na podany podczas rezerwacji email otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji które będzie zawierało wszelkie informacje o zarezerwowanym przez Państwa wyjeździe oraz ostateczną jego cenę.
W potwierdzeniu rezerwacji znajdą Państwo też wszelkie informację odnośnie terminów płatności , wysokości wymaganej zaliczki oraz termin ważności rezerwacji - jest to data do której należy celem potwierdzenia rezerwacji dokonać wpłaty (prosimy pamiętać iż komputer usunie rezerwację automatycznie jeśli do podanej w potwierdzeniu daty nie zostanie zaksięgowana wpłata, jeśli zatem dokonali Państwo przelewu pod koniec terminu ważności rezerwacji prosimy o informację).

UWAGA !
Rezerwacja Internetowa jest rezerwacją dla nas wiążącą oznacza to iż odbywa się ona w czasie rzeczywistym, i jeśli system nie wyświetlił w trakcie rezerwacji komunikatu o braku miejsc, są one do daty podanej w Potwierdzeniu Rezerwacji dla Państwa zarezerwowane. Aby potwierdzić rezerwację należy do oznaczonej w Potwierdzeniu Rezerwacji daty dokonać wpłaty zaliczki lub całej kwoty, w przeciwnym wypadku rezerwacja zostanie anulowana.
Dokonanie wpłaty zgodnie z Potwierdzeniem Rezerwacji oznacza zawarcie umowy na zarezerwowany wyjazd.


Rezerwacja Faksowa !
Możliwa jest również rezerwacja za pomocą faksu - wystarczy wydrukować i wypełnić umowę zgłoszenie (do pobrania w menu z lewej strony) - wypełnioną i podpisaną umowę - zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa należy przesłać na numer faksu
0048 12 383-25-16, należy również wpisać swój numer faksu na który otrzymacie Państwo od nas potwierdzenie rezerwacji.

Pozostałe zasady rezerwacji faksowej są identyczne jak przy rezerwacji internetowej.


Jak zapłacić za wyjazd ?

Za każdym razem przy dokonywaniu wpłat prosimy w opisie wpłaty podawać numer rezerwacji - jest on podany na przesyłanym przez nas Potwierdzeniu Rezerwacji, które uzyskają Państwo dokonując rezerwacji, numer rezerwacji widoczy jest również na umowach, można go uzyskać również pod numerem telefonu 12 423-18-61, 12 423-18-61, 12 422-80-44, 12 429-55-88
Wpłaty można dokonać na trzy sposoby:


Przelew bankowy:
Wystarczy przelew na nasze konto - przelewy odczytywane są automatycznie przez system komputerowy, dlatego aby płatność dotarła na właściwą rezerwację
koniecznie w tytule wpłaty podać należy numer rezerwacji oraz swoje imię i nazwisko.

Prosimy pamiętać również iż banki księgują wpłaty niekiedy z opóźnieniem, dlatego aby uniknąć sytuacji w której rezerwacja może zostać anulowana z powodu braku wpłaty zaliczki na czas, pamiętać należy o odpowiednio wcześniejszym wysłaniu wpłaty.

Nasze konto bankowe: Olimp - Centrum Promocj i Last Minute, Kraków Zwierzyniecka 25
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
34 1750 1312 3350 0000 0000 0002
lub
Alior Bank S.A.
53 2490 0005 0000 4520 2490 8180

lub
ING Bsk S.A.
35 1050 1445 1000 0022 5732 1238

Idea Bank
83 1950 0001 2006 0026 8670 0001Zapłata On Line
Kartą Kredytową, Płatniczą lub przelewy bankowe on line.
On Line można szybko i bezpieczenie dokonać płatności kartami kredytowymi lub płatniczymi, lub elektronicznie dokonać płatności z banków: mBank, MultiBank, Inteligo, WBK, iPKO, Nordea , Pekao, LUKAS, BPH, ING (Bank Śląski).


Wpłata gotówkowa lub zapłata kartą płatniczą w naszym biurze:
W Krakowie w naszym biurze mogą Państwo zapłacić za swój wyjazd bezpośrednio w naszych kasach gotówkowych:
Kraków, ul. Zwierzyniecka 25 tel. 12 423-18-61, 12 423-18-61, 12 422-80-44, 12 429-55-88
W naszym biurze moża również zapłacić kartami płatniczymi i kredytowymi.


Zakup wczasów na Raty z Pay-U:
Teraz wyjazd na wakacje mogą Państwo zakupić na raty ! W prosty i przejrzysty sposób można wyliczyć ratę i koszt takiej pożyczki, szybko, bez zbędnych formalności i zaświadczeń, zupełnie on-line bez wychodzenia z domu czy czekania na kuriera.OLIMP - Centrum Promocji i Last Minute
Infolinia:0 801 00 30 88
31-105 Kraków ul. Zwierzyniecka 25
tel. (012) 423-18-61, (012) 422-80-44, (012) 429-55-88 fax. (012) 384-85-19
e-mail: biuro@olimp.travel.pl
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
infolinia: 0 801 00 30 88
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Autokary wynajem
Wynajem autokarów, busów
przewóz osób
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 2- 4 lata

Autokary wynajemWyjazdy ze szkoleniem,
polską szkołą narciarską i instruktorami
Rzetelna Firma
Rzetelna Firma
Klub Dolomity
Nowości, lastminute
prosto na Twojego maila!


Jak zapłacić ?
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd

Nasi klienci otrzymują 5 % rabatu
na cały asortyment internetowego sklepu narciarskiego Skimarket.pl