Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Biuro Podrózy Olimp - narty w alpach - NartywAlpach.pl - Dolomity.net.pl - snowboard, narciarstwo, narty w Alpach, Dolomitach.

Kilka słów o naszej firmie

Naszą specjalnością już od lat są wyjazdy narciarskie, wczasy narciarskie oraz obozy narciarskie w Dolomity i Alpy włoskie. W naszej ofercie znajdziecie propozycje spędzenia narciarskiego urlopu w najpiękniejszych górach świata! Wyjazdy w Alpy okażą się z pewnością niezapomnianą przygodą, a narty w Alpach spędzone z najbliższymi pozwolą zrelaksować się i wyszaleć. Wyjazdy na narty organizujemy kompleksowo. Oferujemy pełen zakres usług: począwszy od transportu z Polski komfortowymi autokarami lub samolotami, zakwaterowaniem w wygodnych hotelach z wyśmienitym wyżywieniem oraz apartamentach aż po obsługę doświadczonych rezydentów i pilotów, którzy służyć będą Państwu fachową pomocą. Polecamy Państwa uwadze naszą atrakcyjną ofertę free ski.
A wszystko to w najlepszych i najbardziej znanych ośrodkach narciarskich Włoskich Alp.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych dla których przygotowaliśmy bogatą ofertę nagrodzoną godłem Lider Rynku oraz Euro Leader - Najlepsza firma w Polsce w zakresie organizacji wyjazdów narciarskich w Alpy i Dolomity włoskie, jak i grupy zorganizowane od kilkunastu do nawet kilkuset osób.

Miło zaskoczą Państwa także nasze ceny, które udało nam się osiągnąć dzięki wieloletniej i udanej współpracy z wieloma agencjami i hotelami w całych Włoskich Alpach.

Dodatkowo dla naszych klientów proponujemy także zniżkowe ceny ski-passów.

Naszym klientom zapewniamy doświadczoną kadrę pilotów i rezydentów, sprawdzoną kadrę wychowawców i cały zespół pracowników czuwających nad Państwa udanym urlopem !

Klientów z Krakowa i okolic zapraszamy do naszej nowej siedziby przy Zwierzynieckiej 25 gdzie czeka na Państwa miła i fachowa a przede wszystkim wyspecjalizowana w narciarskich wyjazdach obsługa. Ale naszą ofertę można kupić w całej Polsce w najlepszych biurach i agencjach których listę znajdziecie Państwo w dziele Nasi Agenci, oraz poprzez internet dzięki któremu nie wychodząc z domu można zarezerwować i zapłacić za wyjazd.

Zastanawiają się Państwo nadal, gdzie wyjechać na narty? Włochy z naszym biurem podróży to doskonała opcja. Zapraszamy!.

Lider Rynku, Euro Leader


Zostaliśmy nagrodzeni tytułem LIDER RYNKU w zakresie "Najlepsza firma w Polsce w zakresie organizacji wyjazdów w Alpy i Dolomity Włoskie" w latach 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 i 2012 a także ostatnio w 2013, 2014 i obecnie w 2015 roku !
Naszą ofertę wyróżniono też w konkursie Euro Leader w 2009, 2011, 2012, 2013 i 2015 rokuLider Rynku Lider Rynku Lider Turystyki

We wrześniu 2008 oraz w 2013 roku magazyn Rynek Podróży w uznaniu wysokich standardów działania przyznał naszej firmie tytuł:
Lider Polskiej Turystyki


 

Nasze dokumenty
Zezwolenie cz.1
kliknij aby powięjszyć
Zezwolenie cz. 2
kliknij aby powięjszyć
Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową
Towarzystwa Ubezpieczeniowego

AXA Ubezpieczenia


Polityka Jakości

Dla nas ważne jest nie tylko zaproponowanie Państwu najniższej z możliwych cen, ale również możliwie najwyższej jakości !

Na czym oszczędzać się nie opłaca
Jakość to na pewno rzecz na której nie oszczędzamy, a decydując się na wyjazd z nami na pewno nie czeka cię rozczarowanie ! Jakość to nie tylko starannie dobrane hotele, to także pasja i oddanie ludzi pracujących nad ofertą od samego jej początku. Już w okresie planowania czyli wyboru regionu, hotelu i ski-passu aż po realizację wyjazdu pracują nad nim nie tylko specjaliści i profesjonaliści ale także miłośnicy Alp, Dolomitów i Białego Szaleństwa.

Co ważniejsze: cena czy jakość ?
Nasze oferty przygotowujemy tak, aby zaproponować możliwie najniższą cenę, ale nie obniżając jakości imprezy ! Na naszych wyjazdach klienci na pewno nie poczują się w Hotelach jak klienci niższej kategorii, nie będą musieli patrzeć jak inne nacje traktowane są lepiej, a dodatkowo otoczeni są miłą i fachową obsługą naszych sprawdzonych rezydentów i pilotów. Na miejsce zawiozą ich doświadczeni i kulturalni kierowcy czystymi bezpiecznymi i wygodnymi autokarami.

Na koniec możesz nas ocenić !
Często pytamy klientów o ich zdanie o nas - bo jest ono dla nas najważniejsze. Co jakiś czas w pokojach hotelowych zostawiamy ankiety, w których prosimy klientów o wystawienie nam oceny za wybór hotelu, regionu, naszej obsługi, pilota, kierowcy ... słowem całej imprezy. To wszystko po to aby wyjazdy z nami należały do jeszcze bardziej udanych !

Więc dlaczego jest tak tanio ?
To proste ! Obniżamy cenę nie pogarszając jakości usług dzięki zakupom hurtowym! W ogromnych ilościach kupujemy od hoteli i apartamentowców miejsca i usługi, rezerwując je często na okres kilku miesięcy. Każdego tygodnia w sezonie zimowym odjeżdża w Alpy i Dolomity po kilkanaście autokarów, w ciągu całego sezonu zimowego z naszych usług korzysta ponad pięć tysięcy klientów a każdy z pośród nich ma świadomość że jest dla nas tym najważniejszym ! To wszystko po to, aby te pięć tysięcy klientów mogło nie tylko kupić wyjazd jak najtaniej ale i być z niego w 100% zadowolonym

 

Na koniec pozostaje nam już tylko zaprosić Państwa na Narciarskie Szaleństwo w Alpach i Dolomitach

 

 


biuro podróży Olimp - tanie wycieczki i wczasy zagraniczne
OLIMP - Centrum Promocji i Last Minute
Infolinia: 0 801 00 30 88
Kraków ul. Zwierzyniecka 25
tel. (012) 423-18-61, (012) 422-80-44, (012) 429-55-88 fax. (012) 384-85-19
e-mail: biuro@olimp.travel.pl
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
infolinia: 0 801 00 30 88
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Autokary wynajem
Wynajem autokarów, busów
przewóz osób
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 2- 4 lata

Autokary wynajemWyjazdy ze szkoleniem,
polską szkołą narciarską i instruktorami
Rzetelna Firma
Rzetelna Firma
Klub Dolomity
Nowości, lastminute
prosto na Twojego maila!


Jak zapłacić ?
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd

Nasi klienci otrzymują 5 % rabatu
na cały asortyment internetowego sklepu narciarskiego Skimarket.pl