Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów

Polityka Jakości

Dla nas ważne jest nie tylko zaproponowanie Państwu najniższej z możliwych cen, ale również możliwie najwyższej jakości !

Na czym oszczędzać się nie opłaca

Jakość to na pewno rzecz na której nie oszczędzamy, a decydując się na wyjazd z nami na pewno nie czeka cię rozczarowanie ! Jakość to nie tylko starannie dobrane hotele, to także pasja i oddanie ludzi pracujących nad ofertą od samego jej początku. Już w okresie planowania czyli wyboru regionu, hotelu i ski-passu aż po realizację wyjazdu pracują nad nim nie tylko specjaliści i profesjonaliści ale także miłośnicy Alp, Dolomitów i Białego Szaleństwa.

Co ważniejsze: cena czy jakość ?

Nasze oferty przygotowujemy tak, aby zaproponować możliwie najniższą cenę, ale nie obniżając jakości imprezy ! Na naszych wyjazdach klienci na pewno nie poczują się w Hotelach jak klienci niższej kategorii, nie będą musieli patrzeć jak inne nacje traktowane są lepiej, a dodatkowo otoczeni są miłą i fachową obsługą naszych sprawdzonych rezydentów i pilotów. Na miejsce zawiozą ich doświadczeni i kulturalni kierowcy czystymi bezpiecznymi i wygodnymi autokarami.

Na koniec możesz nas ocenić!

Często pytamy klientów o ich zdanie o nas - bo jest ono dla nas najważniejsze. Co jakiś czas w pokojach hotelowych zostawiamy ankiety, w których prosimy klientów o wystawienie nam oceny za wybór hotelu, regionu, naszej obsługi, pilota, kierowcy ... słowem całej imprezy. To wszystko po to aby wyjazdy z nami należały do jeszcze bardziej udanych !

Więc dlaczego jest tak tanio ?

To proste ! Obniżamy cenę nie pogarszając jakości usług dzięki zakupom hurtowym! W ogromnych ilościach kupujemy od hoteli i apartamentowców miejsca i usługi, rezerwując je często na okres kilku miesięcy. Każdego tygodnia w sezonie zimowym odjeżdża w Alpy i Dolomity po kilkanaście autokarów, w ciągu całego sezonu zimowego z naszych usług korzysta ponad pięć tysięcy klientów a każdy z pośród nich ma świadomość że jest dla nas tym najważniejszym ! To wszystko po to, aby te pięć tysięcy klientów mogło nie tylko kupić wyjazd jak najtaniej ale i być z niego w 100% zadowolonym

 

Na koniec pozostaje nam już tylko zaprosić Państwa na Narciarskie Szaleństwo w Alpach i Dolomitach !OLIMP - Centrum Promocji i Last Minute
Infolinia:0 801 00 30 88
31-105 Kraków ul. Zwierzyniecka 25
tel. (012) 423-18-61, (012) 422-80-44, (012) 429-55-88 fax. (012) 384-85-19
e-mail: biuro@olimp.travel.pl
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
infolinia: 0 801 00 30 88
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Autokary wynajem
Wynajem autokarów, busów
przewóz osób
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 2- 4 lata

Autokary wynajemWyjazdy ze szkoleniem,
polską szkołą narciarską i instruktorami
Rzetelna Firma
Rzetelna Firma
Klub Dolomity
Nowości, lastminute
prosto na Twojego maila!


Jak zapłacić ?
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd

Nasi klienci otrzymują 5 % rabatu
na cały asortyment internetowego sklepu narciarskiego Skimarket.pl